Sprawdzenie historii pojazdu jest najważniejszą czynnością, którą musisz wykonać zanim kupisz używany samochód. Pominięcie tej czynności może kosztować bardzo wiele. Pamiętaj, usunięcie ukrytych wad pojazdu może być bardzo kosztowne.

Poniżej wymienione informacje są najważniejszymi spośród tych, na które musisz zwrócić uwagę kupując używany samochód. We wstepnej sekcji Raportu Historii Pojazdu CARFAX znajduje się podsumowanie dotyczące historii pojazdu oraz zestawienie inforamcji uszczegóławiających zawartych poniżej.
 


CARFAX Podsumowanie raportu
 

Tu znajduje się podsumowanie informacji, które znajdziesz w dalszej części w poszczególnych sekcjach raportu. Znajduje się tu również informacja o specyfikacji technicznej pojazdu oraz ostrzeżenia, których powinieneś być świadomy.

Ta sekcja pomaga uzyskać szybki przegląd informacji zawartych w raporcie, szczególnie dla samochodów z dodatkowymi czynnikami ryzyka.
 


Migawka/Sprawdzenie problemów
 

"Sprawdzenie problemów" to część raportu gdzie podsumowane są zidentyfikowane związane z pojazdem problemy. Raport CARFAX zawiera zarejestrowane zdarzenia takie jak: informacje o kradzieży pojazdu, jego złomowaniu, o tym czy samochód był importowany lub używany jako taksówka. Możesz tu sprawdzić potencjalne problemy oraz upewnić się czy pojazd jest wart oczekiwanej przez sprzedawcę ceny.
 


Najważniejsze informacje / Przegląd

Ta sekcja raportu CARFAX dostarcza podsumowanie informacji o pojeździe oraz informacje ogólne takie jak: data ostatniego przeglądu, opłacone podatki, liczba poprzednich właścicieli oraz informacje z ostatniego przeglądu.

 

 

Szczegółowa historia pojazdu
 

W tej sekcji znajdują się informacje o: datach i czynnościach wykonanych podczas wizyt w serwisie wraz ze stanem licznika (jeśli zostały odnotowane), przeglądach, wyrejestrowaniu, zarejestrowaniu lub zmianie właściciela. Ta sekcja zawiera uszczegółowienie do innych informacji prezentowanych w raporcie. Innymi słowy jeśli raport mówi o jakichś ostrzeżeniach lub problemach z pojazdem tu znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat.

Informacje te są wyszczególnione, abyś uzyskał wgląd do czasami trudnych do pozyskania danych o samochodach, które były importowane - wszystko po to, abyś podejmował lepsze i bezpieczniejsze decyzje zakupowe.

 

 

Informacje techniczne
 

Tuż poniżej znajdziesz szczegółowe informacje techniczne o pojeździe, wśród nich: rodzaj i pojemność silnika, wymiary, itp.. Innymi słowy w tej sekcji uzyskasz informację o szczegółowej specyfikacji pojazdu.

 

 

Słownik CARFAX
 

Na dole raportu znajduje się słownik użytych pojęć i terminów, które mogą być trudne do zrozumienia - wszystko po to aby raport CARFAX był tak prosty do zrozumienia jak to tylko możliwe. Jeśli zrozumienie którejkolwiek części raportu byłoby kłopotliwe tu możesz znaleźć wyjaśnienie. Jeśli masz pytania co do zawartości raportu CARFAX nasz dział obsługi klienta zawsze z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania.

Obtenga en esta misma página el informe del vehículo por matrícula o bastidor que desea, simplemente introduzca el número de matrícula o bastidor del vehículo en el buscador.

 

Chcesz zobaczyć jak wygląda raport dla pojazdu z US flag USA? Kliknij tu.