Czym jest raport historii pojazdu CARFAX?

Raporty historii pojazdu CARFAX dla samochodów europejskich oraz importowanych z USA powstają dzięki wciąż aktualizowanej bazie danych zawierającej inforamcje z Polski, Europy i Stanów Zjedonoczonych. Pozyskanie raportu jest możłiwe dzięki wyszukaniu pojazdu choćby po numerze rejestracyjnym. Informacja zwrotna zawiera szereg istotnych szczegółów o pojeździe i jego historii.

Carfax - Vehicle history report expert

CARFAX jest ekspertem w zakresie historii pojazdu

CARFAX jest najbardziej wiarygodnym źródłem infomracji o historii używanych pojazdów. Przez ponad 30 lat CARFAX pomagał milionom kupująycych w podejmowaniu lepszych decyzji zakupowych i unikaniu kosztownych problemów związnych z ukrytymi wadami pojazdów. CARFAX pomagał też przedsiębiorstwom na całym świecie zajmującym się handlem używanymi samochodami w budowaniu zaufania ich klientów oraz w przeprowadzaniu transakcji z większą pewnością. Raporty CARFAX dostępne są 24/7.

Baza danych CARFAX została zbudowana z pomocą partnerów firmy na podstawie danych z następujących źródeł: urzędy państwowe, organy ścigania, serwisy i warsztaty naprawcze, salony samochodowe, firmy ubezpieczeniowe i wiele innych. Baza ta zawiera obecnie ponad 20 miliardy rekordów.

Wizją firmy CARFAX jest uczynienie rynku samochodów używanych lepszym. CARFAX jako niezależne źródło daje korzyści zarówno klientom jak i dealerom. Żaden samochód używany pochodzący z Polski, Europy czy USA nie powiniem być kupiony bez sprawdzenia jego historii w Raporcie Historii Pojazdu CARFAX.

Carfax report example

Najpopularniejsze artykuły na blogu

OPINIE KLIENTÓW

Sprawdzenie historii pojazdu jest najważniejszą rzeczą, którą musisz zrobić zanim kupisz używany samochód

Numer VIN