Gwarancja zwrotu pieniędzy

Raport Historii Pojazdu CARFAX

Sprawdź numer VIN za darmo teraz CARFAX dostarcza wiarygodne informacje, które sprawiają, że amerykański, europejski i polski rynek samochodów używanych staje się lepszy i pomaga milionom ludzi kupować i sprzedawać używane samochody z większym poczuciem bezpieczeństwa. Zdobądź dostęp do naszej wiedzy i doświadczenia, aby zweryfikować szczegółową historię swojego pojazdu.


CARFAX zapewnia dostęp do informacji o historii używanych samochodów i wiarygodną poradę, której nie uzyskasz nigdzie indziej. Raport Historii Pojazdu CARFAX oparty jest na miliardach danych o używanych pojazdach z Europy i USA przetworzonych do jednego, łatwego do zrozumienia dokumentu. Sprawdzenie samochodu przed rejestracją i poznanie jego historii jest bardzo proste, ogranicz ryzyko i znajdź informację o ukrytych problemach dzięki raportowi historii pojazdu CARFAX już dziś.

 

Raport zawiera informację w kilku kategoriach:

 
Przebieg ma decydujący wpływ na wartość rynkową pojazdu. Cofanie liczników jest jednym z najczęstszych oszustw na rynku samochodów używanych. Mając wiele historycznych odczytów licznika możemy pomóc kupującym upewnić się czy nie mają do czyniania z takim przypadkiem.
 
Wszystkie pojazdy przechodzą regularne przeglądy techniczne dopuszczające je do ruchu i oceniające ich faktyczny stan techniczny. Będąc potencjalnym nabywcą z pewnością dobrze mieć wiedzę o ich wynikach. Raport CARFAX zawiera informacje o badaniach technicznych, jednakże zalecamy zawsze sprawdzić pojazd przed jego zakupem w wybranej stacji kontroli.
 
Kupując samochód warto zwrócić uwagę na ilość poprzednich właścicieli. Pojazd mający dotychczas tylko jednego wlaściciela ma zdecydowanie większą wartość. Zazwyczaj takie samochody mają niższe przebiegi i są bardziej zadbane. Jakkolwiek pojazdy z wieloma poprzednimi właścicielami mogą również być w dorej kondycji, warto znać tą informację przed zakupem.
 
Eguralna konserwacja pojazdu to jeden z czynników istotnych przy zakupie. Raport CARFAX zawiera wszystkie zgłoszone do CARFAX informacje o historii napraw i konserwacji pojazdu a w wielu przypadkach również związane z nimi odczyty przebiegu.
 
Samochód używany może być zarejestrowany jako kradziony w wielu miejscach na świecie, aby uniknąć zakupu takiego pojazdu zalecamy sprawdzenie czy Raport CARFAX nie zawiera informacji na ten temat. Sprawdź najpopularniejsze pojazdy kradzione w USA importowane do Europy.
 
W zasadzie nie ma nic złego w zakupie auta z importu, jednakże statystyki pokazują, że samochody importowane częściej niż krajowe mają jakieś ukryte wady. Poczytaj więcej imporcie pojazdów z USA.
 
Dostarczamy również informacje o akcjach serwisowych i przywoławczych. Możliwe jest, iż pojazd wymagał interwencji producenta z powodu wad dyskwalifikujaych go do dalszego użytkowania. Oczywiście możliwe jest uniknięcie zakupu takiego pojazdu dzięki zapoznaniu się Raportem CARFAX.
 
Raport Historii Pojazdu CARFAX zawiera informacje o uszkodzeniach pojazdu powstałych w wyniku opadów gradu, pożaru, powodzi, wydawanych tytułach jak Salvage Title czy wadach fabryczych, z powodu pojazd opuszczał fabrykę jako naprawiany (Lemon). Te inforamcje są bardzo pomoce kiedy chcemy uniknąć zakupu pojazdu importowanego z USA, który miał powazne problemy w przeszłości.
 
Raport CARFAX zawiera wiele przydatnych inforamcji technicznych o pojeździe oraz sposobie jego użytkowania, np. czy był zarejestrowany jako TAXI, jego historię z Europy i USA oraz wiele innych.
The CAR FOX Is the Vehicle History Expert Recognized Worldwide
Authentic CARFAX Vehicle History Report

Czym jest raport historii pojazdu CARFAX?

Raport CARFAX jest generowany na podstawie ciągle aktualizowanej informacji zawartej w bazie danych o pojazdach. Inforamcja o Historii Pojazdu CARFAX jest wyświetlana w postaci kompleksowego, łatwego do zrozumienia dla wszystkich użytkowników raportu. Pozyskanie raportu jest możłiwe dzięki wyszukaniu pojazdu choćby po numerze rejestracyjnym. Informacja zwrotna zawiera szereg istotnych szczegółów o pojeździe i jego historii.

CARFAX jest ekspertem w zakresie historii pojazdu

CARFAX jest najbardziej wiarygodnym źródłem infomracji o historii używanych pojazdów. Przez ponad 30 lat CARFAX pomagał milionom kupująycych w podejmowaniu lepszych decyzji zakupowych i unikaniu kosztownych problemów związnych z ukrytymi wadami pojazdów. CARFAX pomagał też przedsiębiorstwom na całym świecie zajmującym się handlem używanymi samochodami w budowaniu zaufania ich klientów oraz w przeprowadzaniu transakcji z większą pewnością. Raporty CARFAX dostępne są 24/7.

Baza danych CARFAX została zbudowana z pomocą partnerów firmy na podstawie danych z następujących źródeł: urzędy państwowe, organy ścigania, serwisy i warsztaty naprawcze, salony samochodowe, firmy ubezpieczeniowe i wiele innych. Baza ta zawiera obecnie ponad 20 miliardy rekordów.

Wizją firmy CARFAX jest uczynienie rynku samochodów używanych lepszym. CARFAX jako niezależne źródło daje korzyści zarówno klientom jak i dealerom. Żaden samochód używany pochodzący z USA nie powiniem być kupiony bez sprawdzenia jego historii w Raporcie o Pojaździe CARFAX.

The CAR FOX Is the Vehicle History Expert Recognized Worldwide

Czy wiesz, że tysiące aut importowanych z USA do Europy ma bardzo poważne problemy?

274.582

Wypadki

455.875

Status auta powypadkowego lub szkody całkowitej

5.081

Wpisy o kradzieży

47.601

Otwarcia poduszek powietrznych

274.584

Otwarte wnioski o wycofanie pojazdu z ruchu

17.851

Uszkodzenia w wyniku powodzi

 

Sprawdź, czy dotyczy to również Twojego pojazdu. Zdobądź Raport Historii Pojazdu CARFAX teraz!

Sprawdzenie Historii Pojazdu za pomocą usługi CARFAX jest łatwe:

1

Wprowadzasz identyfikator

Wprowadzenie 17-to znakowego numeru VIN do naszego systemu pozawa na poznanie historii pojazdu. Zwracamy uwagę na to, iż znaki takie jak: "I", "Q", "O" nie są stosowane w numerach VIN. Informacja na temat numeru VIN.

2

Otrzymujesz informację o pojeździe dzięki dekodowaniu nuemru VIN

W rezultacie analizy realziowanej przy pomocy Dekodera VIN historia pojazdu nie jest już tajemnicą.

3

Odkryj wszystkie szczegóły w pełnym Raporcie CARFAX

Podjęcie decyzji o zamówieniu pełnego Raportu CARFAX pozwala na uzsykanie dostępu do wygenerowanego dzięki unikalnym algorytmom dekodowania numeru VIN, łatwego do zrozumienia zestawienia, zawierającego wszechstronną informację o pojeździe. Pragniemy zwrócić uwage na fakt, że zakupiony raport jest dostępny natychmiast po zakupie. Zostanie on również wysłany na podany w procesie rejestracji adres e-mail.

4 Powody, dla których należy sprawdzić raport CARFAX

Inteligentny

Godny zaufania

Wiarygodne źródła

Natychmiastowy dostęp

Oferujemy unikalną historię pojazdów, zapewniającą wsparcie w podjęciu lepszej decyzji zakupowej.

Zaufały nam miliony użytkowników. Mamy 30-letnie doświadczenie. Jesteśmy światowy lider w branży.

Oprócz informacji dostępnych publicznie, CARFAX gromadzi dane pochodzące z wielu niezależnych i wiarygodnych źródeł.

Raport CARFAX jest niezwykle przejrzysty i natychmiast dostępny online.

Najpopularniejsze artykuły na blogu

 

Import auta z USA

Import auta z USA

Kupno i import samochodu z USA może być dobrą inwestycją czasu i pieniędzy, niezależnie od tego, czy sięgasz po amerykańską ofertę, aby mieć więcej samochodów do wyboru i móc dokonać zakupu po korzystnej cenie, czy też chcesz zrealizować marzenie życia i kupić prawdziwy amerykański „muscle car”.

Zobacz więcej...
Mileage rollback

Jak zidentyfikować cofanie przebiegu pojazdu?

Statystyki pokazują, iż ogromny odsetek pojazdów poruszających się po drogach ma negatywną historię. Cofanie przebiegu jest jednym z najczęściej występujących oszustw w procesie sprzedaży samochodów używanych. Kupujący mają jednak możliwość sprawdzenia stanu faktycznego. Dzięki temu mogą ochronić się przed oszustwami a w szczególności w zakresie nieścisłości w przebiegu pojazdu.

Zobacz więcej...
Import amerykańskich aut z salvage title nie daj się zwieść oszustom!

Import amerykańskich aut z „salvage title”: nie daj się zwieść oszustom!

Każdego roku miliony pojazdów w Stanach Zjednoczonych są wycofywane z ruchu na podstawie świadectwa zwanego „salvage title”. Bardzo często samochody te są remontowane, a następnie sprzedawane przez nieuczciwych handlarzy, którzy nie tylko nie ujawniają tego faktu, ale wręcz usiłują go ukryć. Dokładne liczby nie są znane, ale CARFAX szacuje, że każdego roku dziesiątki tysięcy samochodów posiadających „salvage title” jest eksportowanych z USA do Europy.

Zobacz więcej...
Nowoczesne metody sprawdzania używanego samochodu

Nowoczesne metody sprawdzania używanego samochodu

Europejscy konsumenci polegają na Raporcie Historii Pojazdu CARFAX, który wspiera ich decyzje zakupowe, gdy zamierzają sprowadzić samochód z USA. Poznanie historii pojazdu pomaga podejmować lepsze decyzje zakupowe. Raport CARFAX dostarcza szczegółową informację o historii pojazdu. Raport uwzględnia: liczbę wcześniejszych właścicieli, szczegóły przeglądów, historię przebiegu oraz ostrzeżenia o wypadkach, naprawach i wiele innych.

Zobacz więcej...

Sprawdzenie historii pojazdu jest najważniejszą rzeczą, którą musisz zrobić zanim kupisz używany samochód

Pamiętaj, usunięcie ukrytych wad samochodu może być bardzo kosztowne.

Numer VIN