Czym jest raport historii pojazdu CARFAX?

Raporty historii pojazdu CARFAX dla samochodów europejskich oraz importowanych z USA powstają dzięki wciąż aktualizowanej bazie danych zawierającej informacje z Polski, Europy i Stanów Zjedonoczonych. Pozyskanie raportu jest możliwe dzięki wyszukaniu pojazdu choćby po numerze rejestracyjnym. Informacja zwrotna zawiera szereg istotnych szczegółów o pojeździe i jego historii.

Carfax - Vehicle history report expert

CARFAX jest ekspertem w zakresie historii pojazdu

CARFAX jest najbardziej wiarygodnym źródłem infomracji o historii używanych pojazdów. Przez ponad 30 lat CARFAX pomagał milionom kupująycych w podejmowaniu lepszych decyzji zakupowych i unikaniu kosztownych problemów związnych z ukrytymi wadami pojazdów. CARFAX pomagał też przedsiębiorstwom na całym świecie zajmującym się handlem używanymi samochodami w budowaniu zaufania ich klientów oraz w przeprowadzaniu transakcji z większą pewnością. Raporty CARFAX dostępne są 24/7.

Baza danych CARFAX została zbudowana z pomocą partnerów firmy na podstawie danych z następujących źródeł: urzędy państwowe, organy ścigania, serwisy i warsztaty naprawcze, salony samochodowe, firmy ubezpieczeniowe i wiele innych. Baza ta zawiera obecnie ponad 20 miliardy rekordów.

Wizją firmy CARFAX jest uczynienie rynku samochodów używanych lepszym. CARFAX jako niezależne źródło daje korzyści zarówno klientom jak i dealerom. Żaden samochód używany pochodzący z Polski, Europy czy USA nie powiniem być kupiony bez sprawdzenia jego historii w Raporcie Historii Pojazdu CARFAX.

Carfax report example

4 Reasons why to check the CARFAX Report

Smart

Trust

Reliable

Instant Access

We offer you unique vehicle history to help you make better purchase decisions.

Trusted by millions of users. 30 years of experience. Worldwide market leader.

In addition to publicly available information, CARFAX has collected information from many independent reliable sources.

CARFAX Report is easy to read and it's instantly available online.

Najpopularniejsze artykuły na blogu

OPINIE KLIENTÓW

Sprawdzenie historii pojazdu jest najważniejszą rzeczą, którą musisz zrobić zanim kupisz używany samochód

Numer VIN