Gwarancja zwrotu pieniędzy

Polska i europejska historia pojazdów już dostępna!

Authentic CARFAX Vehicle History Report

Czym jest raport historii pojazdu CARFAX?

Raporty historii pojazdu CARFAX dla samochodów europejskich oraz importowanych z USA powstają dzięki wciąż aktualizowanej bazie danych zawierającej inforamcje z Polski, Europy i Stanów Zjedonoczonych. Pozyskanie raportu jest możłiwe dzięki wyszukaniu pojazdu choćby po numerze rejestracyjnym. Informacja zwrotna zawiera szereg istotnych szczegółów o pojeździe i jego historii.

CARFAX jest ekspertem w zakresie historii pojazdu

CARFAX jest najbardziej wiarygodnym źródłem infomracji o historii używanych pojazdów. Przez ponad 30 lat CARFAX pomagał milionom kupująycych w podejmowaniu lepszych decyzji zakupowych i unikaniu kosztownych problemów związnych z ukrytymi wadami pojazdów. CARFAX pomagał też przedsiębiorstwom na całym świecie zajmującym się handlem używanymi samochodami w budowaniu zaufania ich klientów oraz w przeprowadzaniu transakcji z większą pewnością. Raporty CARFAX dostępne są 24/7.

Baza danych CARFAX została zbudowana z pomocą partnerów firmy na podstawie danych z następujących źródeł: urzędy państwowe, organy ścigania, serwisy i warsztaty naprawcze, salony samochodowe, firmy ubezpieczeniowe i wiele innych. Baza ta zawiera obecnie ponad 20 miliardy rekordów.

Wizją firmy CARFAX jest uczynienie rynku samochodów używanych lepszym. CARFAX jako niezależne źródło daje korzyści zarówno klientom jak i dealerom. Żaden samochód używany pochodzący z Polski, Europy czy USA nie powiniem być kupiony bez sprawdzenia jego historii w Raporcie Historii Pojazdu CARFAX. .

CARFAX jest najbardziej wiarygodnym źródłem infomracji o historii używanych pojazdów

Pojazdy w Europie mogą być obiciążone bardzo poważnymi ukrytymi problemami

274.582

Wypadki

455.875

Status auta powypadkowego lub szkody całkowitej

5.081

Wpisy o kradzieży

47.601

Otwarcia poduszek powietrznych

274.584

Otwarte wnioski o wycofanie pojazdu z ruchu

17.851

Uszkodzenia w wyniku powodzi

 

Sprawdź, czy dotyczy to również Twojego pojazdu. Zdobądź Raport Historii Pojazdu CARFAX teraz!

Sprawdzenie Historii Pojazdu za pomocą usługi CARFAX jest łatwe:

1

Wprowadzasz identyfikator

Wprowadzenie 17-to znakowego numeru VIN do naszego systemu pozawa na poznanie historii pojazdu. Zwracamy uwagę na to, iż znaki takie jak: "I", "Q", "O" nie są stosowane w numerach VIN. Informacja na temat numeru VIN.

2

Otrzymujesz informację o pojeździe dzięki dekodowaniu nuemru VIN

W rezultacie analizy realziowanej przy pomocy Dekodera VIN historia pojazdu nie jest już tajemnicą.

3

Odkryj wszystkie szczegóły w pełnym Raporcie CARFAX

Podjęcie decyzji o zamówieniu pełnego Raportu CARFAX pozwala na uzsykanie dostępu do wygenerowanego dzięki unikalnym algorytmom dekodowania numeru VIN, łatwego do zrozumienia zestawienia, zawierającego wszechstronną informację o pojeździe. Pragniemy zwrócić uwage na fakt, że zakupiony raport jest dostępny natychmiast po zakupie. Zostanie on również wysłany na podany w procesie rejestracji adres e-mail.

Najpopularniejsze artykuły na blogu

 

Import auta z USA

Import auta z USA

Kupno i import samochodu z USA może być dobrą inwestycją czasu i pieniędzy, niezależnie od tego, czy sięgasz po amerykańską ofertę, aby mieć więcej samochodów do wyboru i móc dokonać zakupu po korzystnej cenie, czy też chcesz zrealizować marzenie życia i kupić prawdziwy amerykański „muscle car”.

Zobacz więcej...
Mileage rollback

Jak zidentyfikować cofanie przebiegu pojazdu?

Statystyki pokazują, iż ogromny odsetek pojazdów poruszających się po drogach ma negatywną historię. Cofanie przebiegu jest jednym z najczęściej występujących oszustw w procesie sprzedaży samochodów używanych. Kupujący mają jednak możliwość sprawdzenia stanu faktycznego. Dzięki temu mogą ochronić się przed oszustwami a w szczególności w zakresie nieścisłości w przebiegu pojazdu.

Zobacz więcej...
Import amerykańskich aut z salvage title nie daj się zwieść oszustom!

Import amerykańskich aut z „salvage title”: nie daj się zwieść oszustom!

Każdego roku miliony pojazdów w Stanach Zjednoczonych są wycofywane z ruchu na podstawie świadectwa zwanego „salvage title”. Bardzo często samochody te są remontowane, a następnie sprzedawane przez nieuczciwych handlarzy, którzy nie tylko nie ujawniają tego faktu, ale wręcz usiłują go ukryć. Dokładne liczby nie są znane, ale CARFAX szacuje, że każdego roku dziesiątki tysięcy samochodów posiadających „salvage title” jest eksportowanych z USA do Europy.

Zobacz więcej...
Nowoczesne metody sprawdzania używanego samochodu

Nowoczesne metody sprawdzania używanego samochodu

Europejscy konsumenci polegają na Raporcie Historii Pojazdu CARFAX, który wspiera ich decyzje zakupowe, gdy zamierzają sprowadzić samochód z USA. Poznanie historii pojazdu pomaga podejmować lepsze decyzje zakupowe. Raport CARFAX dostarcza szczegółową informację o historii pojazdu. Raport uwzględnia: liczbę wcześniejszych właścicieli, szczegóły przeglądów, historię przebiegu oraz ostrzeżenia o wypadkach, naprawach i wiele innych.

Zobacz więcej...

Sprawdzenie historii pojazdu jest najważniejszą rzeczą, którą musisz zrobić zanim kupisz używany samochód

Pamiętaj, usunięcie ukrytych wad samochodu może być bardzo kosztowne.

Numer VIN